Deluxe Jakuzili Daire

Espark Karşısı, 7/24


1500 ₺

Fotoğraflar dairemize aittir

 

7  GÜN  24  SAAT  HİZMET  VERMEKTEYİZ
 
Sayın Müşterilerimiz, Dairelerimizi Ücret Ödemeden Önce, Temizliğini, Tasarımını ve Resimlerle Birebir Aynı Olup Olmadığını İnceleyebilir, ve Buna Göre Karar Verebilirsiniz. Dairelerimiz Espark AVM Karşısındadır.

 
Siz Sayın Müşterilerimize Sunulan Ürünlerimiz Kesinlikle Özenle Hazırlanmış Olup, Her Daire Kullanımından Sonra Banyolarımız, Yatak Odalarımız, Salonlarımız, Klozet, Lavabo, Koltuk ve Altları, Yatak ve Yatak Başı, Jakuziler ve Dolaplar Hijyen Malzemeleriyle Temizlenmektedir. Kontrol Amaçlı Dairelerimizi Gezebilirsiniz ve Buna Göre Karar Verebilirsiniz.


Daire Özellikleri:  Wifi , Buzdolabı, Su Isıtıcı(kettle), Fön Makinası, Bornoz takımı, Nevresim, 65’inç ve 43’inç Android Smart Tv’ler , Tek Kullanımlık Şampuan, Vücut Jeli, Kulak Temizleme Pamuğu, Tek Kullanımlık Terlik, Ultra Donanımlı Jakuzi ve Gerekli Olan Her Şey Eksiksiz Bir Şekilde Siz Değerli Müşterilerimiz İçin Dizayn Edilmiştir.
​Siz Değerli Müşterilimiz İçin 12 Yılı Aşkındır , Konaklama Hizmeti Sunmaktayız, Güvenliğiniz ve Rahat Bir Konaklama Sağlamanız En Büyük Önceliğimizdir. Bina Girişinde Resepsiyonumuz Olup Siz Değerli Müşterilerimize 7/24 Hizmet Vermekteyiz.
                                       
DETAYLI BİLGİ VE GÜNCEL KONAKLAMA FİYATLARI İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ